Lai apmeklētu šo lapu, jums jābut pilngadīgam / pilngadīgai. Vai esat sasniedzis / sasniegusi 18 gadu vecumu?

Aldaris tiek augstu novērtēts Latvijas alus gada balvā

9. februāris 2016

Jau piekto gadu tiek pasniegta Latvijas alus gada balva dažādās kategorijās. Arī šogad uzvaru vairākās kategorijās ieguva AS Aldaris. Alus darītava galveno balvu saņēma par ieguldījumu veselīgas dzīves vides veidošanā un par spilgtāko reklāmas tēlu, bet atzinības rakstu par alus Porteris 24 iepakojuma dizaina koncepciju.

Kā spilgtākais reklāmas tēls aizvadītajā gadā tika atzīts Aldara atvērtais alus muzejs Aldara alus darbnīca. Muzeja atvēršana tika plaši atspoguļota medijos, un to pirmajā gadā apmeklēja jau 18 000 viesu.

“Muzeja ideju mēs lolojām ļoti ilgi, tādēļ ir prieks, ka tas jau pirmajā gadā radījis lielu apmeklētāju interesi. Ceram, ka šis ir tikai pats sākums un Aldara muzejs ieņems patiešām nozīmīgu vietu vietējo alus tradīciju un kultūras veicināšanā,” saka Aldara valdes locekle Laura Krastiņa.

Savukārt uzvaru kategorijā par veselīgas dzīves vides veidošanu Aldaris ieguva ne tikai pateicoties sporta atbalstīšanai, bet arī par dalību CSDD drošības kampaņā pret transportlīdzekļu vadīšanu apreibinošo vielu ietekmē, iesaistīšanos Movember jeb vīriešu mēneša akcijā u.c.